Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [20]
Форма входу
Наше опитування
Яким видом бойового мистецтва займаєтесь?
Всього відповідей: 133
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог сайтов - 1S.IF.UA
Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Виключне продовження поєдинку додатковим третім раундом - "Pride Round"
Стаття 39. Виключне продовження поєдинку додатковим третім раундом - "Pride Round"

1. Третій додатковий раунд - є раундом остаточного рішення, в хортингу умовно позначається як - "Pride Round". Третій раунд призначається, якщо Суддівська бригада не може виявити переможця, або рішення має під сумнівом за двобій, проведений у два основні класичні раунди хортингу.
Третій додатковий раунд проводиться за основними правилами другого класичного раунду комплексного двобою хортингу.  
3. Час проведення третього додаткового раунду - "Pride Round" у вікових групах до 14 років - 1 хвилина, після якої оголошується остаточне рішення суддів, у змаганні серед кадетів 14-15 років та юніорів 16-17 років час додаткового раунду складається із 1 хвилина, і якщо не було оцінок або переваги, то двобій ведеться до першої оцінки. У змаганнях серед молоді, дорослих і ветеранів час додаткового раунду складається із 1 хвилина, і якщо не було оцінок або переваги, то двобій ведеться до першої оцінки. Якщо у додатковому раунді має місце явна перевага, то не обов'язково чекати від учасника певної оцінки, а варто остановити двобій і за перевагою переможцю віддати перемогу, оголосивши рішення.

4. Фіксований час третього додаткового раунду - "Pride Round" в різних вікових групах:

 Вікова група Третій раунд "Pride Round"
1. Молодші юнаки і дівчата
6-7 років; 
1 хв.
2. Молодші юнаки і дівчата
8-9 років; 
1 хв.
3. Юнаки і дівчата
10 - 11 років; 
1 хв.
4. Юнаки і дівчата
12-13 років; 
1 хв.
5. Кадети і кадетки
14-15 років; 1 хв. далі до
першої оцінки
6. Юніори і юніорки
16 - 17 років; 1 хв. далі до
першої оцінки
7. Молодь /чоловіки, жінки/
18-21 рік; 2 хв. далі до
першої оцінки
8. Дорослі /чоловіки, жінки/
18-35 років; 2 хв. далі до
першої оцінки
9. Ветерани групи А /чоловіки, жінки/
35 – 40 років; 2 хв. далі до
першої оцінки
10. Ветерани групи Б /чоловіки, жінки/
40 років і доросліше. 2 хв. далі до
першої оцінки

5. Якщо всі члени Суддівської бригади в повному складі не можуть винести одне і те ж рішення /не мають однакову згоду не менше трьох суддів/, тоді двобій вважається як «Нічия» і Головний суддя може призначити продовження поєдинку.
6. Головний суддя змагань має право призначити додатковий третій раунд тільки після врахування різниці в вазі в вікових групах, де вона враховується згідно Правил змагань з хортингу. Різниця в вазі згідно даних Правил не враховується в усіх вагових категоріях в наступних трьох вікових групах:  
- Юніори і юніорки 16 - 17 років;
- Молодь /чоловіки, жінки/ 18-21 рік;
- Дорослі /чоловіки, жінки/ 18-35 років;
В змаганнях в абсолютній ваговій категорії /без обліку ваги/ різниця в вазі враховується в усіх вікових групах, крім вікових груп, серед яких не проводяться змагання в абсолютній ваговій категорії:
- Молодші юнаки і дівчата 6-7 років;
- Молодші юнаки і дівчата 8-9 років;

- Юнаки і дівчата 10-11 років;
- Юнаки і дівчата 12-13 років.
7. Якщо у вікових групах, де додатковий раунд - "Pride Round" обмежений за часом ні зважуванням, ні додатковим раундом переможця виявити неможливо, тоді остаточне рішення виноситься Головним суддею змагання після наради з Суддівською бригадою, що обслуговувала двобій. При цьому береться до уваги техніка спортсменів, їх дух, а також негативні сторони та інше.
8. Додатковий раунд - "Pride Round" у змаганні обмежений часом - 1 хв., після якої слідує остаточне рішення суддів у вікових групах:
- Молодші юнаки і дівчата 6-7 років;
- Молодші юнаки і дівчата 8-9 років;
- Юнаки і дівчата 10-11 років;
- Юнаки і дівчата 12-13 років. 
9. Третій додатковий раунд - "Pride Round" проводиться 1 хв. і якщо не було оцінок, то продовжується далі до першої оцінки у наступних вікових групах:
- Кадети і кадетки 14-15 років;
- Юніори і юніорки 16-17 років;
10. Третій додатковий раунд - "Pride Round" проводиться 2 хв. і якщо не було оцінок, то продовжується далі до першої оцінки у наступних вікових групах:
- Молодь /чоловіки, жінки/ 18-21 рік;
- Дорослі /чоловіки, жінки/ 18-35 років;
- Ветерани групи А /чоловіки, жінки/ 35 – 40 років; 
- Ветерани групи Б /чоловіки, жінки/ 40 років і доросліше.
В даних вікових групах, якщо зумовлена даними правилами різниця в вазі не суттєва, учасникам надається додатковий третій раунд за правилами другого раунду без зміни екіпірування.
10. Додатковий раунд - "Pride Round" є останнім етапом визначення переможця в двобої з хортингу, і для працюючого на змаганні Суддівського корпусу є обов'язковим для винесення остаточного рішення.

Стаття 40. Відмовлення від участі у двобої – «Добровільна здача» - "Not-Fight"

1. Учасник може відмовитися від участі в двобої добровільною здачею - "Not-Fight!" без оголошення дискваліфікації в наступних випадках:
- наявність травми чи захворювання, внаслідок яких він об'єктивно не здатний продовжувати виступ на змаганнях, що обов'язково повинно бути підтверджено Головним лікарем змагань; 
- надзвичайна подія чи нещасний випадок, що відбувся з членами родини учасника і т.п. безпосередньо перед початком чи в ході змагань, і тоді учасник може покинути місце змагань за рішенням Головного судді, Рефері і Арбітра двобою.  
2. Затвердження рішення про звільнення від подальшої участі в змаганнях приймається Головним суддею змагань після консультації з представником команди учасника і Головним лікарем змагань.

Стаття 41. Зняття спортсмена з двобою Головним лікарем змагань

1. Якщо учасник двобою був знятий Головним лікарем або лікарем змагань з участі у напівфінальному двобої ввиду травми або іншого ушкодження, то при ухваленні рішення тим самим лікарем про участь спортсмена у поєдинку за третє місце, бажанням самого учасника, його представника і керівника команди, та дозволу Головного cудді змагання, даний спортсмен може взяти участь у двобої за третє місце на змаганні.
2. Якщо учасник двобою був знятий Головним лікарем або лікарем змагань з участі у відбірковому двобої ввиду травми та ушкодження, даний учасник не має права продовжувати участь у цьому ж змаганні в цій або іншій ваговій / віковій категорії розділу "Двобій". Представникам команди даного спортсмена забороняється подавати клопотання щодо його подальшого виступу у даному змаганні.
3. Участь у іншому розділі змагань ("Форма", "Показовий виступ") даному спортсмену не забороняється.

Стаття 42. Визначення результатів змагань

I. Результати особисто-командних змагань.
1. В особисто-командному заліку змагання визначення місць може проводитися у відповідності з особистими результатами учасників за двома методами:
- за особистими результатами всіх учасників, які офіційно заявлені;
- за особистими результатами тільки залікових учасників по одному у кожній ваговій категорії/розділі змагання, які згідно заявці входять у заліковий склад команд (даний метод заздалегідь обумовлюється Положенням про змагання).
2. Командні місця в особисто-командному заліку змагання визначаються простим складанням очків за зайняті особисті місця учасників змагань:
• 1 місце - 3 очка;
• 2 місце - 2 очка;
• 3 місце - 1 очко;
• Дискваліфікація з двобою "Dis-Fight"- мінус 1 (одне) очко;
• Дискваліфікація з змагання за неетичне поводження "Dis-Full" - мінус 3 (три) очка.
3. Якщо дві або декілька команд мають однакову кількість очків, то перевага віддається команді, залікові учасники якої посіли більшу кількість: перших, відповідно - других, та меншу кількість третіх місць.
4. Офіційні результати особисто-командному заліку змагання є показником якості роботи керівників федерацій, представників, тренерів, інструкторів, секундантів, перекладачів, медичного та обслуговуючого персоналу команди і підлягають нагородженню як спортсменів, так і за поданням керівництва команди, перелічених вище осіб.  
5. Офіційні результати особисто-командному заліку змагання заносяться в офіційний протокол змагання.

II. Результати командних змагань.
1. На підставі Положення про командне змагання визначається:
- система і спосіб проведення змагань;
- кількість учасників команди;
- вагові та вікові категорії учасників, по яких плануються змагання;
- варіанти заміни учасників у ході змагання.
2. Мінімальний склад команди має бути більше половини повного складу учасників в усіх категоріях. Учасник, який був заявлений і не вийшов на двобій приносить своїй команді оцінку у 0 (нуль) очків, такий учасник знімається з змагань.
3. У командних змаганнях за перемогу спортсмена команда отримує 1 (одне) очко, за поразку - 0 (нуль) очків, за нічию - 0.5 (половину) очка. Якщо спортсмен не з'явився або не вийшов на двобій, його супернику зараховується перемога 1 (одне) очко.
4. Команда, яка набрала більшу кількість очок, вважається переможцем командної зустрічі. 
5. В разі рівності очок двох або більше команд, перевага віддається команді, учасники якої отримали більшу кількість перемог 1:0, або у двобоях більше отримували "Повних перемог". Якщо такі показники рівні, то перевага віддається команді, учасники якої перемогли у більших вагових категоріях.
6. Якщо команда припинила участь у командному змаганні, не провівши половини зустрічей з урахуванням всіх вагових категорій, такій команді онулюються всі попередні очки і вона отримує за виступ 0 (нуль) очок. Якщо команда припинила участь у командному змаганні, вже провівши половину зустрічей з урахуванням всіх вагових категорій, вона посідає місце відповідно до результатів проведених двобоїв, у пропущених зустрічах їй зараховується поразка 1:0.
7. Якщо команда дискваліфікована за порушення правил або неетичну поведінку за умовами "Повної дискваліфікації" - "Dis-Full", такій команді не присвоюється ніякого місця на змаганні.
8. Якщо склад команди зменшився завдяки зняттю учасника Головним лікарем змагань, то результат для виявлення командного місця, який дав такий учасник зараховується з моменту його зняття.
9. Командні змагання проводяться тільки за олімпійською системою - з вибуванням переможеної команди.

Стаття 43. Порядок подання "Офіційного оскарження" - "Protest" та його розглянення

1. Оскарження - "Protest" подається до столу Головного судді у зв'язку з порушенням правил суддівства змагань або за виключними обставинами.
2. Оскарження висловлюється в усній формі під час проведення двобою представником команди Головному судді змагання з поясненнями по суті порушення з вказанням пункту та статті даних Правил, які було порушено, а по закінченні двобою подається у вільній письмовій формі з обов'язковим описом оскарженої ситуації двобою та пункту і статті даних Правил.
3. Оскарження по виключним обставинам може розглядатися:
- порушення регламенту та Положення про проведення змагань;
- порушення Мандатної комісії та жеребкування учасників змагання;
- порушення фінансових зобов'язань, пов'язаних з проведенням змагань, розміщенням та акредитуванням учасників і представників команд;
- неможливість або обмежена можливість отримання інформації стосовно змагань;
- неетична поведінка або невідповідність призначенню посадових осіб, суддів, обслуговуючого персоналу, служби охорони тощо;
- інші обставини, які можуть вплинути на хід та результати змагань.
4. Обговорення ситуації на хорті при порушенні правил суддівства проводить Головний суддя змагання із запрошенням повної Суддівської бригади, порушення якої розглядається та представників команд обох учасників двобою. Представники команд не мають права брати участь у обговоренні оскарження. Обговорення виключних обставин має проводитися у присутності осіб, які порушили дані Правила, з правом пояснення за фактом порушення.
5. Рішення по ситуації двобою Головний суддя змагань приймає після обговорення із членами Суддівської бригади, оголошує своє рішення усім присутнім та дає команду "Hort!" або "Judge - Hort!" - "Cуддям на хорт!" для відновлення двобою. Після винесення рішення Головним суддею, Рефері оголошує кінцеві оцінки учасників та відновлює двобій командою: "Fight!" - "Починайте!" 
6. Рішення за виключеними обставинами Головний суддя повинний прийняти та оголосити якомога скоріше, щоб уникнути небажаних наслідків таких обставин, які можуть вплинути на хід і результати змагань, задовольнити заінтересовані сторони у вирішенні їхніх питань.



Джерело: http://www.horting.org.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: horting (06.08.2010) W
Переглядів: 977 | Теги: хортинг, СПОРТ, combat sports, horting, martial arts, единоборства | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту
Сайт в каталогах
Каталог сайтов Всего.RU виды спорта, спортивные клубы, интернет магазины, информационные издания, новости спорта
Единоборства Киев
Київ. Дошка оголошень Каталог сайтов Bi0 Украина-Сегодня: Каталог сайтов Единоборства
 
 
УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz