Офіційний сайт Української Федерації Хортингу, в якому розташовані розділи з історії виникнення хортингу, як виду спорту, методики викладання техніки і тактики ведення двобоїв, Міжнародна Спортивна Програма Хортингу, фотогалерея спортивних заходів, та ін.
Розвиток виду спорту «Хортинг» в Україні.
Всеукраїнська громадська організація «Українська Федерація Хортингу», зареєстрована Міністерством юстиції України, Наказ № 538/5, Свідоцтво про реєстрацію об’єднання громадян № 3076 від 25 березня 2009 року.
Головною метою створення та діяльності Української Федерації Хортингу є сприяння розвитку хортингу, популяризації та підвищенню ролі фізичної культури та спорту, зміцненню здоров’я, досягненню високих спортивних результатів, пропаганді здорового способу життя, вихованню морально-етичних, вольових та інтелектуальних здібностей людей, спільної реалізації та захисту законних соціальних, економічних, соціально-культурних, спортивних та інших інтересів своїх членів. Федерація є неприбутковою громадською організацією спортивно-оздоровчого напрямку.
Слово «Хортинг» походить від назви славетно відомого в світі острова Хортиця, де була розташована і діяла Запорізька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу.
Ідея виникнення Хортингу, як комплексної системи самовдосконалення особистості, заснованої на фізичному, морально-етичному та духовному вихованні, пов’язана з відродженням давніх народних традицій, що передавались з покоління в покоління.
В період між походами на Січі проводилися змагання в майстерності та умінні самозахисту, які дозволяли козаків вдосконалювати практичні навички.
Система підготовки, виховання характеру, вдосконалення майстерності та надбання змагального духу українських козаків лягли в основу хортигу, як виду спорту, народженого в Україні.
Основна мета хортингу – популярізація та підвищення ролі фізичної культури і спорту, патріотичне виховання, залучення дітей та юнацтва до здорового способу життя, відволікання від шкідливих звичок, виховання особистості в дусі добропорядності, патріотизму та любові до Батьківщини.