Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [15]
Форма входу
Наше опитування
Яким видом бойового мистецтва займаєтесь?
Всього відповідей: 131
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог сайтов - 1S.IF.UA
Каталог файлів
Головна » Файли » Мої файли

Хортинг в Україні є важливою складовою патріотичного та духовного виховання молоді, відродження та розвинення українських бойових традіцій
06.08.2010, 09:21

  Правила змагань з виду спорту хортинг розроблені і діють на основі досвіду та напрацювань у змішаному виді єдиноборства, розраховані на спортсменів різного віку, тому в основній частині Правил зазначені вікові групи людей, які взмозі змагатися між собою по чітко наведеним правилам в розділах "Двобій", "Форма" та "Показовий виступ".
  В розділі "Двобій" людина, яка займається хортингом, може перевірити свої надбані навички в реальному повноконтактному поєдинку з рівним по вазі та віку суперником. В юнацьких вікових групах 6 - 7, 8 - 9, 10 - 11, 12 - 13 років на змаганнях немає ударів руками в голову. Це зроблено з ціллю упередження отримання небажаних ударів по голові в дитячому віці, і щоб батьки малюків не боялися приводити дітей в спортивні зали хортингу, де за цим суворо слідкують. В віці для кадетів чоловічої статі 14-15 років надається тільки 2 (дві) хвилини першого раунду з ударами в голову при захисному екіпіруванні - шолом та перчатки, для укріплення та розвитку техніки нанесення ударів, захисту від ударів в голову, для того, щоб спортсмени-початківці набували навичків нанесення ударів та захисту від ударів в голову. Але другий раунд двобою у них повноконтактний з ударами руками в тулуб, боротьбою в стійці та партері. Таким чином дані Правила дозволяють спортсмену також отримати навички самооборони. Навіть у другому раунді, де є боротьба з ударами ногами та руками в тулуб, молодші юнаки, юнаки, кадети, юніори вдягають захисні протектори на гомілки, щоб не травмувати ноги при контакті з суперником. Підготовка юних спортсменів до реальних поєдинків проводиться поступово. Молодші юнаки і юнаки контактні поєдинки проводять в зазначеному Правилами змагальному костюмі - хортовці, яка захищає шкіру дитини від потертостей, шкіряних ссадин та подразнень, що можуть статися при зіткненні з суперником в двобої, та з метою дотримання "Правил спортивної гігієни хортингу".
  Змагання серед жінок містять тільки раунд, де немає ударів у голову, а дозволені удари в тулуб і боротьба та обов'язково проводяться в захисному екіпіруванні, вкомплектованому з протектору грудей з пластиковими вставками, шолома, протекторами на гомілки та пах. Жінка може навчитися захищати себе, може досягти високих спортивних результатів, але при цьому залишитися гарною і фізично здоровою як майбутня мати. 
  Починаючи з вікової групи 14-15 років змагання з хортингу можуть проводитися в абсолютній ваговій категорії. Важкі та найбільш вольові спортсмени мають можливість перевірити себе серед всіх спортсменів свого віку.
  Вагові категорії в змаганнях з хортину серед дорослих взмозі охопити всіх бажаючих спортсменів і демократично порівняти їх в двобої за даними Правилами: жіночих - 8 (вісім) категорій, чоловічих - 9 (дев'ять) вагових категорій. Дані категорії існують і в змаганнях серед вікових груп ветеранів, а це означає що людині, яка бажає продовжити змагальне життя в хортингу, не треба додатково змінювати чи навмисно утримувати свою вагу після активного періоду виступів в змаганнях серед дорослих.
  У змаганнях з хортингу в розділі "Двобій" серед учасників усіх вікових груп, якщо не виявився переможець за основний час двораундового комплексного поєдинку, надається вирішальний третій додатковий раунд "Pride Round", який проводиться до першої технічної дії, яка надає перевагу одного спортсмена над іншим в один бал і більше.
  Змагання серед аби-яких вікових груп проводяться з дотриманням суворої спортивної дисципліни кожного представника команди, тренера, секунданта, судді, учасника, інших осіб, яких запрошено на змагання. Змагальні процедури супроводжуються "Правилами спортивного етикету хортингу", гідного доброзичливого поводження серед учасників спортивних змагань з хортингу.
  У вікових групах ветеранів 35 - 40 років і в групі старше 40 років додатковий третій раунд призначається після виявлення різниці у вазі. Це пов'язане з необхідністю збереження здоров'я людей ветеранського віку, які змагаються, з метою мінімізувати отримання ударів в голову. В ветеранських групах у обов'язкове захисне екіпірування включені: протектори на гомілки та пах, в першому раунді - рукавиці 12 унцій. Кожна літня людина, яка займається хортингом, може мати довге спортивне життя і бажання тренуватися, даючи приклад молоді.  
  В розділі "Форма" спортсмен двобій не проводить, демонструє базові технічні вправи, але однозначно такі вправи готують спортсмена до контактного поєдинку. Тому всі форми в хортингу розроблені і вкомплектовані з реальних комбінацій двобою і виконуються тільки в бойовій стійці. Також форми виконуються в парному розряді - по два учасники з однієї команди виконують форму одночасно. Даний розділ змагання позитивно впливає на розвиток спеціальних фізичних якостей: пластики, координації, швидкісно-силової підготовки.
  В розділі "Показовий виступ" змагання проводяться в одиночному, парному та командному розряді, де команда складається з п'яти чоловік. В даному виді змагань виховується почуття відповідальності і колективізму, боротьби за свою команду. П'ять членів показової команди формуються із спортсменів різних статей та віку, і клуб хортингу, в якому є показова команда, буде стабільнішим та чемно і серйозно відноситися до занять фізичною культурою і спортом. 
В показовому виступі з хортингу є істотний елемент творчості, в нього можуть бути включені: музикальне сопроводження, акробатичні елементи, форми хортингу, епізоди поєдинків, демонстрація базової техніки, демонстрація захватів, кидків, больових, задушливих прийомів, розбивання твердих предметів, групові поєдинки.

Категорія: Мої файли | Додав: horting
Переглядів: 700 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту
Сайт в каталогах
Каталог сайтов Всего.RU виды спорта, спортивные клубы, интернет магазины, информационные издания, новости спорта
Единоборства Киев
Київ. Дошка оголошень Каталог сайтов Bi0 Украина-Сегодня: Каталог сайтов Единоборства
 
 
УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz