Меню сайту
Категорії розділу
Мої статті [20]
Форма входу
Наше опитування
Яким видом бойового мистецтва займаєтесь?
Всього відповідей: 133
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Каталог сайтов - 1S.IF.UA
Каталог статей
Головна » Статті » Мої статті

Розділ II. Переміщення. § 2. Переміщення у фронтальній стійці.
«ЕНЦИКЛОПЕДІЯ ХОРТИНГУ» Е. Єрьоменко, 2008 р.
 
Принципи виконання й методика вивчення
базових технічних елементів хортингу.
 
Розділ II. Переміщення.
 
§ 2. Переміщення у фронтальній стійці.
 
1. Переміщення кроком вперед/назад.
 
Переміщення у фронтальній стійці вперед виконується кроком вперед лівою або правою ногою на необхідну для атаки відстань, потім підтягується друга нога в положення фронтальної стійки. Руки зігнуті в ліктях, закривають тулуб і підборіддя знизу.
Переміщення у фронтальній стійці назад виконується кроком назад лівою або правою ногою на необхідну для відходу від атаки зпереду відстань, потім підтягується друга нога в положення фронтальної стійки. Руки, як і в попередньому варіанті, зігнуті в ліктях, закривають тулуб і підборіддя знизу.
 
2. Переміщення приставним кроком в сторону (вліво, вправо).
 
Переміщення у фронтальній стійці приставним кроком вліво виконується підведенням правої ноги до лівої ноги на половину або більше відстань, потім відведенням лівої ноги в ліву сторону на відстань, рівну положенню стіп у фронтальній стійці. Руки й тулуб при цьому своїх положень не змінюють.
Переміщення у фронтальній стійці приставним кроком вправо виконується підведенням лівої ноги до правої ноги на половину або більше відстань, потім відведенням правої ноги в праву сторону на відстань, рівну положенню стіп у фронтальній стійці. Руки й тулуб при цьому переміщенні так само своїх положень не міняють.
 
3. Переміщення в перехідній стійці в сторону.
 
Переміщення із фронтальної стійки в сторону переходом може виконуватися двома способами: заступом вперед і заступом назад. Для такого переміщення застосовується перехідна базова стійка хортингу. При переміщеннях у перехідній базовій стійці тулуб тримається рівно, руки зігнуті в ліктях і направлені в сторону переходу.
Переміщення вліво із фронтальної стійки заступом вперед виконується перенесенням ваги тіла на ліву ногу, переднім схресним кроком правої ноги, і прийняттям фронтальної стійки кроком убік лівою ногою.
Перемещение вправо із фронтальної стійки заступом вперед виконується перенесенням ваги тіла на праву ногу, переднім схресним кроком лівої ноги, і прийняттям фронтальної стійки кроком убік правою ногою.
Переміщення вліво із фронтальної стійки заступом назад виконується перенесенням ваги тіла на ліву ногу, заднім схресним кроком правої ноги, і прийняттям фронтальної стійки кроком убік лівою ногою.
Перемещение вправо із фронтальної стійки заступом назад виконується перенесенням ваги тіла на праву ногу, заднім схресним кроком лівої ноги, і прийняттям фронтальної стійки кроком убік правою ногою.
 
4. Відхід з лінії атаки зсувом (відскоком).
 
Відхід з лінії атаки зсувом вліво виконується перенесенням ваги тіла на ліву ногу, поштовхом правою ногою з наступним стрибком у ліву сторону, зберігаючи фронтальну бойову стійку.
Відхід з лінії атаки зсувом вправо виконується перенесенням ваги тіла на праву ногу, поштовхом лівою ногою з наступним стрибком у праву сторону, зберігаючи фронтальну бойову стійку. Спина рівна, погляд не відривається від суперника.
 
5. Переміщення стрибком вперед/назад.
 
Переміщення у фронтальній стійці стрибком вперед виконується стрибком вперед лівою або правою ногою на необхідну для атаки відстань, потім підтягується друга нога в положення фронтальної стійки. Руки зігнуті в ліктях, закривають тулуб і підборіддя знизу.
Переміщення у фронтальній стійці стрибком назад виконується стрибком назад лівою або правою ногою на необхідну для відходу від атаки зпереду відстань, потім підтягується друга нога в положення фронтальної стійки. Руки, як і в попередньому варіанті, зігнуті в ліктях, закривають тулуб і підборіддя знизу.
Якщо склалася ситуація бою, при якій зручно атакувати стрибком з ударом рукою або ногою, таке переміщення повинне бути контрольоване як переміщення у фронтальній стійці без удару.


Джерело: http://www.horting.org.ua/
Категорія: Мої статті | Додав: horting (05.08.2010) W
Переглядів: 767 | Теги: хортинг, СПОРТ, combat sports, horting, martial arts, единоборства | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту
Сайт в каталогах
Каталог сайтов Всего.RU виды спорта, спортивные клубы, интернет магазины, информационные издания, новости спорта
Единоборства Киев
Київ. Дошка оголошень Каталог сайтов Bi0 Украина-Сегодня: Каталог сайтов Единоборства
 
 
УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ХОРТИНГУ
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz